Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul’da Gelecek Bu Bölgelerde!

İstanbul, son yıllarda yakaladığı ivme ile bir dünya kenti olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. İnşaat firmaları çeşitli alanlarda gayrimenkul yatırımı yapma konusunda adeta yarış haline. Bu süreçte İstanbul’da hangi bölgeler ön plana çıkmaya başlayacak?
İstanbul’da Gelecek Bu Bölgelerde!
Son yıllarda ekonomiden turizme, kültürel etkinliklere kadar dünya metropolleri arasına girme yolunda hızlı adımlar atan İstanbul, bu süreçte çarpık yapılaşma sonunu da yeni projelerle çözüyor. Gayrimenkul ve inşaat sektörlerine yaşanan gelişme ile kent otelden rezidansa, konuttan ofis projelerine kadar gayrimenkul yatırımlarının merkez üssü oldu.

İstanbul’un gelişimini gören yerli-yabancı yatırımcılar da kentte yatırım yapma yarışına girdiler. Özellikle kent merkezinde arsa sıkıntısı olması nedeniyle yeni yerleşim yerleri yeni bölgeler kentte ön plana çıkmaya başladı. Bununla birlikte kent merkezinde Bomonti, Sütlüce, Kağıthane gibi merkezi yerlerde de eski fabrikalar ve binalar yıkılarak bir nevi kentsel dönüşüm de gerçekleşmeye başladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017