Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul Fashion Week 2010

İlki geçtiğimiz yaz yapılan IFW İstanbul Fashion Week'in ikincisi düzenlendi. Moda severler kar ve soğuğa rağmen 4 gün boyunca etkinliğin yapıldığı Santral İstanbul'u mesken tuttu.
İstanbul Fashion Week 2010
İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İTKİB) tarafından Moda Tasarımcıları Derneği ve İstanbul Moda Akademisi işbirliği ile organize edilen İstanbul Fashion Week (İFW) kar ve soğuğa rağmen dünyanın dört bir yanından moda severler tarafından ilgiyle takip edildi. Moda tasarımı alanında dünyadan bilgi akışını sağlamak ve dünyanın önde gelen moda basını ve alıcılarının dikkatini İstanbul'a çekmek üzere kurgulanan etkinlik, İstanbul'un dünya moda merkezlerinden birisi haline gelmekte olduğunu göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinlik, dünya moda başkentlerindeki örneklerde olduğu gibi 'Istanbul Fashion Week' adı altında 3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında Santralistanbul'da düzenlendi. IFW'10 için Santralİstanbul'a kurulan dev çadır içerisinde, 1.000 metrekarelik ve 700 kişi ka¬pasiteli iki ayrı defile alanı haricinde 2.000 metrekarelik butik fuar alanı ve 1.000 met¬rekarelik bir fuaye hazırlandı. Türkiye'nin önde gelen moda perakende markaları ve moda tasarımcılarının 2010/11 sonbahar kış kreasyonlarını sergiledikleri toplam 24 defilenin gerçekleştiği organizasyon çerçevesinde genç tasarımcılar da iki karma defile ile yer aldılar.

Haberin tamamı için İstanbul Fashion Week 2010 tıklayınız...
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017