Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul Maslak'taki En Gözde 10 Proje

İstanbul'un en gözde iş merkezlerini içine barındıran Maslak, yeni yatırımlarla gündemde... Bölgenin artan cazibesi özellikle ofis projelerini arzını olumlu yönde etkiliyor. Henüz planlama aşamasındaki yatırımlar da düşünüldüğünde, bölgede hareketliliğin hız kesmeden devam edeceği öngörülüyor.
İstanbul Maslak'taki En Gözde 10 Proje
Capital dergisi olarak Maslak’ın çehresini değiştirecek 10 önemli projeyi araştırdık. Bu projelerin özelliklerini, nasıl bir potansiyele sahip olduklarını, tasarımlarındaki farklılıkları ortaya koyduk.

Yapımına 2010 yılında başlanan Soma İnşaat tarafından yapılan Spine Tower projesine, arsa bedeli hariç 120 milyon dolar yatırım yapıldı. Projenin 2013 yılının ikinci yarısında tamamlanması hedefleniyor. Soma Holding tarafından, Türkiye’de ve yurtdışında çok katlı bina, endüstriyel tesisler, konut ve ticari bina altyapı ve üst yapı inşaat ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulan Soma İnşaat, Spine Tower projesinin anahtar teslim ana yükleniciliğini üstlenmiş durumda. Yatırımcı şirket ise yine Soma Holding iştiraklerinden Tilaga Madencilik ve Sınai Yatırımlar A.Ş.

138 bin metrekarelik kapalı alana sahip 57 katlı kulede; zemin katta ofis ve rezidans bölümlerinin kendilerine ait ayrı ayrı karşılama ve lobi bölümlerine ek olarak bir adet VIP karşılama alanı, De-Luxe restoren ve çok amaçlı bir sanat galerisi bulunuyor. Koru içersinde yürüyüş ve koşu parkurları, çevre düzenlemesi, rekreasyon alanları ve çift cephe sistemi sayesinde açılabilir pencereleri ile farklılık yaratan projede bir adet kapalı yüzme ve SPA ile hizmet verecek olan Fitness Center bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017