Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul Sarayları İlk Etap Teslimleri Başladı

Romanlara, resimlere ve şiirlere konu olmuş Boğaziçi’nin muhteşem dokusundan esinlenerek tasarlanan İstanbul Sarayları’nın ilk etabı, 20 Eylül itibariyle sahiplerine teslim ediliyor.
İstanbul Sarayları İlk Etap Teslimleri Başladı

Sinpaş GYO, İstanbul Sarayları’nın ilk etap teslimi ile İstanbul’da ikinci saray yaşamını başlatıyor. Şehre yüzyıllar boyu hükmeden saraylardan ve çevresindeki semtlerden esinlenerek modern mimariyle yeninden yorumlanan Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe Sarayları, Fetihpaşa ve Sultantepe Koruları, Kuzguncuk, Paşalimanı, Salacak gibi eski semtlerin modern uygulamalarının olduğu projede Şubat 2013 tarihine kadar 350 ev sahibine teslim edilecek. İstanbul’un gözde yeni yerleşim birimlerinden biri olarak öne çıkan Küçükçekmece’de Bosphorus City’ye komşu olan İstanbul Sarayları, şehrin ana arterlerine, raylı sistem ve havaalanına yakınlığı ile de kolay ulaşım ve hız ihtiyacına saray ihtişamını getiriyor.

Bahçeşehir’e 8 kilometre mesafede bulunan Mahmutbey gişelerini geçmeye gerek bırakmayan konumu ile trafikte harcanan süreyi minimuma indiren İstanbul Sarayları, Atatürk Havaalanı’na sadece 10 dakikalık mesafede bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017