Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul’un Değer Kazanan Bölgeleri

Gayrimenkul her dönemde büyük ölçüde kazandıran bir yatırım aracı olmuştur. Ama kazandıran gayrimenkul yatırımları tesadüflere bağlı değildir elbette. İstanbul’da son dönemlerde yatırımcısına kazandıran bölgeleri ve projeleri mercek altına aldık.
İstanbul’un Değer Kazanan Bölgeleri
Gayrimenkul yatırımlarında kazanmak, gayrimenkulün yasal durumunun ve piyasa koşullarına göre fiyat seviyesinin detaylı analizini, riske girmeyi ve bu sebeple biraz da cesaretli olmayı gerektiriyor.

İstanbul sürekli olarak yeni yatırımları ile dikkat çeken bir şehir. İstanbul’da sürekli bir şeyler değişiyor, yeni projeler inşa ediliyor, ulaşım bağlantıları geliştiriliyor. Diğer şehirlere göre farklı sektörlerde ve daha fazla iş imkanının bulunması İstanbul’u bir çekim noktası haline getiriyor. Yeni yatırımlar ile birlikte şehirde arsa stoku azaldıkça mevcut arsalar daha değerli hale geliyor. Bu sebeple İstanbul’da yapılan gayrimenkul yatırımlarının diğer şehirlere göre daha kısa sürede, daha yüksek oranda yatırımcısına kazandırdığını söylemek mümkün. Ayrıca bu yatırımdan kira getirisi de elde edildiğinde, gayrimenkul değer artışının yanı sıra kira getirisi artı olarak yatırımcıya kalıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017