Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul’un Yeni Gözde Yerleşim Yeri 'SARIYER'

Ormanları ve denizi ile İstanbul’un akciğeri olarak bilinen ve daha çok piknik alanı olarak rağbet gören Sarıyer, bugün birçok lüks villaya ev sahipliği yapıyor. Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’nin de faaliyete geçmesi ile birlikte değerine değer katan bölgede bugün konut fiyatları 450 bin dolardan başlıyor.
İstanbul’un Yeni Gözde Yerleşim Yeri 'SARIYER'
İstanbul deprem haritasında en sağlam bölge olarak gösterilen Sarıyer, İstanbul’un yıldızı parlayan bölgelerinin başında yerini almayı başardı. Güvenlik ve lüksü bir arada isteyen İstanbulluların en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Sarıyer bölgesi, özellikle geçtiğimiz günlerde trafiğe açılan Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli ile adeta değerine değer kattı.

3.köprü bölgede arsa ve konut fiyatlarını artıracak

Kuzey Marmara Otoyolu’nun, Kınalı mevkiinde TEM Otoyolu Kavşağı’ndan başlayarak, Sarıyer-Garipçe ile Poyrazköy arasında konumlanacak 3.Köprü’yü geçerek Anadolu’ya bağlanması düşünülüyor. Uzmanlar, 3.Köprü güzergahının Sarıyer-Garipçe ile Poyrazköy arasında, Zekeriyaköy’e yakın konumdan geçecek olmasından dolayı, ulaşımın kolaylaşmasıyla birlikte bölgeye olan talebin artacağını, bu durumun da bölgedeki arsa ve konut fiyatlarında yükselişe sebep olacağını söylüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017