Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul'u Terk Etmek İçin Sapanca'ya Sapın

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, cezbedici yaşamıyla herkesi kendine doğru çekiyor, ancak bu şehirden zaman zaman uzaklaşmak kaydıyla...
İstanbul'u Terk Etmek İçin Sapanca'ya Sapın
Taşı toprağı altın olarak nitelendirilen İstanbul’un sakinleri, bu şehri yaşamak için uzaktan olmak gerektiğini söylüyorlar. O zaman değerinin anlaşıldığını ve özlendiğini belirtiyorlar. Ancak, çalışan kesim bunun için çok uzaklara değil, nispeten yakın yerlere gitmeyi tercih ediyor.

İstanbul’a yaklaşık 140 km mesafede bulunan Sapanca, İstanbul ve çevre illerde yaşayanların ilk tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Sapanca Gölü’nün manzarası ve dinlendirici doğası bu yörenin tercih edilmesindeki ilk neden... Sapanca'ya kadar gitmişken mutlaka Maşukiye'de bir kahvaltı yapın.

Göl çevresinde yer alan Sapanca otelleri ise özellikle cuma ve cumartesi akşamlarında birçok kişiyi ağırlıyor. Sapanca pansiyonları ve Sapanca butik otelleri en çok tercih edilen tesis kategorileri arasında bulunuyor.

Büyük şehrin karmaşasından ve iş hayatının resmiyetinden uzaklaşmak isteyenler, Sapanca otel fiyatlarının da uygun olduğu samimi işletmeleri tercih ediyor. Sapanca otel fiyatları hafta içi ve hafta sonunda farklılık gösteriyor.

Sapanca pansiyonları ve Sapanca butik otellerinde keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz. Yapacaklarınız arasına göl kenarında yürüyüş yapmayı, köy kahvaltısının tadına bakmayı unutmayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017