Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstatistik Takibi

Dijimecmua üzerinde yer alan tüm yayınların ziyaret istatistikleri çok sağlıklı bir şekilde tutulabilmektedir. Bu sayede ziyaretçilerinizi ve okuyucularınızı matematiksel olarak saptayabilir, hangi sayınızın ya da hangi haberinizin en fazla arandığını ölçebilirsiniz.
İstatistik Takibi
Dijimecmua üzerinde yayın isimlerinin, ayrı ayrı tüm sayıların ve yayın içeriklerinin sağlıklı bir şekilde arama motorlarına indekslenebilmesi, markanızı henüz tanımayanların bile sayılarınızı okumasını sağlayacaktır.

Size verilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle tüm bu ziyaretleri günlük, haftalık ve aylık olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda sistemin size sağlamış olduğu istatistik takip yapısı ile ziyaretçinin nereden geldiğini, hangi sayınızın hangi sayfasına ulaştığını ve hatta tutulan IP adresi sayesinde hangi lokasyondan yayınıza ulaştığını görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayede aynen bayi tirajınız gibi anlık raporlarla Dijimecmua üzerinden gelen tirajınızı ölçümleyebilir ve tüm bu rakamları reklam satışlarınızda etkin olarak kullanabilirsiniz.

Dijimecmua Günlük Ziyaret İstatistik

Günlük Ziyaret Trafiği

Günlük ziyaret trafiği alanından yayınınızın tüm sayılarının ya da ayrı ayrı herbir sayınızın yılın hangi ayında, hangi gün ne kadar ziyaret edildiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Örnek: Yayınızın Eylül 2009 sayısının Ocak ayında ne kadar toplam ziyaret aldığını ve ayın herbir gününde, herbir gün başına ne kadar ziyaret aldığını görüntüleyebilirsiniz.

Dijimecmua Günlük Ziyaret İstatistik

Aylık Ziyaret Trafiği

Aylık ziyaret trafiği alanından yayınınızın tüm sayılarının ya da ayrı ayrı herbir sayınızın yılın hangi ayında ya da hangi yıl ne kadar toplam ziyaret edildiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Örnek: Yayınızın Ocak 2009 sayısının yılın herhangi bir ayında ya da yılın tamamında ne kadar toplam ziyaret aldığını görüntüleyebilirsiniz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017