Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

‘‘İşte Evim İşte Rengim’’ Yarışması Başlıyor!

Naturel, sıradışı, masalsı, sentez… Filli Boya’nın yeni ürünü AlpinaSilan Nevo için yarattığı bu 4 renk konseptinden hangisi sizi ve ruh halinizi en iyi yansıtıyor? Renginizi keşfedin, bunu anlatan evinizden bir köşeyi bizimle paylaşın ve müthiş hediyeler kazanın. Nasıl mı?
‘‘İşte Evim İşte Rengim’’ Yarışması Başlıyor!
Filli Boya ve Evim Dergisi işbirliği ile “İşte evim işte rengim” adlı yarışma başlıyor. 22 Haziran tarihine kadar geçerli olacak yarışmaya katılmak için Filli Boya’nın geliştirdiği AlpinaSilan Nevo renklerinden sizi ve sizin ruh halinizi en doğru ifade eden konsepti seçin. Ardından evinizde seçtiğiniz bu konsepti yansıtan en uygun alanı belirleyip fotoğraflarını çekin ve bizimle paylaşın. Bu köşe evinizdeki mevcut bir yaşam alanı olabilir ya da seçtiğiniz konseptten yola çıkarak yeni bir köşe düzenleyebilirsiniz. Katılmak işte bu kadar kolay!

İlk 10’a giren tüm katılımcılara, hobi amaçlı 1 günlük dekorasyon kursu Deco Pratique’ye ücretsiz katılım hakkının verildiği yarışmada birinciye TeknoSa’dan 5 bin liralık, ikinciye 3 bin liralık, üçüncüye 2 bin liralık hediye çeki veriliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017