Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İsviçre'nin Tenis Yaylası Gstaad!

İsviçre'ye kayak yapmaya gidilir. Ne münasebet! İşte size yazın ortasından Avrupa’daki en etkileyici tenis turlarından biri olan büyüleyici Alpler kasabası Gstaad, asırlık turnuvasıyla ziyaretçilerini bekliyor.
İsviçre'nin Tenis Yaylası Gstaad!
Saat, çikolata, kayak… Yakın zamana kadar kimse İsviçre deyince akla gelenler arasında tenisi saymazdı. Son 15 yılda Hingis ve Federer sayesinde yukarıdaki üçlüye bir de tenis eklendi.

Haksızlık mı yapıyoruz acaba? Çünkü ülkede yüz yıllık geleneğe sahip harika bir turnuva var. Tenis kültüründen elbette Federer'in gölgesinde kalması normal. Ama Alplerin göbeğindeki bu refah ülkesinin klasik toprak kort turnuvası İsviçre Açık ve yapıldığı yer. Gstaad’ı bir marka olarak listeye eklememiz lazım. Yılda onlarca konsere ev sahipliği yapan klasik müziğin kalbi, Gstaad. Sadece Menuhin Festivali kapsamında arka arkaya 50 klasik müzik konseri veriliyor, muhteşem bir dağ manzarasına sahip bu küçücük dağ köyünde…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017