Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İtalyan Devler Krizden Çıkışı Türkiye’de Arıyor

Dünyanın sekizinci, Euro bölgesinin dördüncü en büyük ekonomisi olmasına karşın yüksek borçluluk ve işsizlik oranlarıyla dikkat çeken İtalya’da şirketler durgunluktan çıkışı Türkiye’de arıyor.
İtalyan Devler Krizden Çıkışı Türkiye’de Arıyor
Euro bölgesi krizinde İspanya ile birlikte batmak için fazla büyük olduklarından en çok korkulan iki ülkeden biri olan İtalya, resesyondan çıkışı Türkiye’de arıyor. Geçen hafta önemli hükümet yetkilileri ve dev şirket CEO’ları ile birlikte Türkiye’ye adeta çıkarma yapan İtalyan heyeti, verdikleri mesajlarda Türk şirketlerine işbirliği çağrısı yaptı. İtalyan iş kamuoyu özellikle Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere bölge ülkelerine Türkiye üzerinden ulaşmayı hedefliyor

Zegna’nın dünya CEO’su Paola Zegna: ‘‘Türkiye ve İtalya, İtalya’nın tek başına fethedemeyeceği pazarları birlikte fethedebilir.’’diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017