Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İtalyan Şıklığı Malerba İle Türkiye'de!

İtalya'nın en lüks mobilya markalarından biri olan MALERBA kolekesiyonları, doğallıktan ve şıklıktan ödün vermiyor.
İtalyan Şıklığı Malerba İle Türkiye'de!
İtalya'nın en lüks mobilya markalarından biri olan MALERBA ile avangart tarzın modern çizgilerle harmanlandığı koleksiyonlarında yumuşak ve romantik hatları ön planda bulunmaktadır.. Ergonomi ve işlevselliğin önem kazandığı ürün kompozisyonları doğallıktan ve şıklıktan ödün vermeyen Malerba, farklı yorumu ve özel tasarımları ile tüketiciyi etkisi altına alıyor.

Sınırlı sayıda üretilen Malerba koleksiyonları, günümüz için orijinal bir bakış açısıyla üretilen ve estetik hatlarıyla göz doldurmaktadır ve en çok beğenilen mobilya markalarından biri olarak Türk tüketicisinin zevkine hitap etmektedir.

Özgün çizgileri dekorasyon, tasarım ve moda üçlemesini oluşturan Malerba dünyası, bazı koleksiyon gruplarında kullandığı deri kaplama, ahşabın doğallığıyla birleşerek ustalık ve el işçiliğini tüm detaylarla ve ayrıntılarıyla yer almasıyla yaşam alanlarında kendi farklılığını göz önüne çıkarıyor. Evlerinde yeni bir esinti tercih edenler için fonksiyonel ve tüketicinin kişiliğini yansıtan orijinal ürünleriyle, Malerba tasarımları hem genç ve dinamik evlere hem de tarzında sıradışı olmak isteyenlere çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Özellikle butik projeler, kisiye ve mekana özel projelere el atan Malerba, farklı tasarım ve kalite anlayışıyla sizlere yeni yaşam konsepti sunuyor.

Malerba mobilya koleksiyonlarını ve aydınlatma- aksesuar gruplarını MD HOME CENTER'da bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini temel hedef alarak, butik servis anlayışı ile müşterilerine birebir hizmet sunan MD HOME CENTER, İstanbul mağazasını gezmek için www.mdhomecenter.com.tr adresinden veya 4448283 telefon numarasından randevunuzu almayı unutmayın.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017