Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ivanka Trump Kimdir?

Tüm işlere yetişmek için neredeyse hiç uyumadığımı söyleyen Ivanka Trump’la, soyadını taşıyan Trump Towers açılışı için geldiği İstanbul’da buluştuk.
Ivanka Trump Kimdir?
Trump Towers’taki buluşmamıza gelir gelmez “nihayet yüz yüzeyiz” diyen Ivanka Trump bize sorarsanız tam bir ELLE kızı: Güler yüzlü, enerjik, nazik, bir dergi kapağından fırlamış kadar şık ve aynı zamanda tam bir iş kadını! Bunu kendi de itiraf ediyor. Birkaç ay önce telefonla bir röportaj yaptığımız Ivanka Trump’la, bu defa Trump Towers, Residence Towers’da buluştuk.

İstanbul’da kendini evinde hissettiğini söylenen Inavka Trump, “Türkiye’ye o kadar çok geldim ki, böyle hissetmem çok normal. Henüz öğrenciyken, arkadaşlarımla tatillere de geliyordum. İstanbul’a daha sonra da defalarca geldim. İnsanları, İstanbul’un enerjisini, yemekleri, kültürel ve tarihi yerlerini… Hepsini çok seviyorum. Tümünden çok keyif alıyorum. Şimdi artık buraya gelmek için önemli bir bahanem daha var. İstanbul’da harika bir projeye imza attık. Kısaca, İstanbul’da evimde gibi hissetmem çok doğal." diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017