Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

IWC'nin Efsanevi Saati Portuguese

Lüks saat dünyasında aşina olduğumuz kelimelerden biri olan Tourbillion, uzun zamandır sektörün en prestijli koplikasyonu olarak kabul edilir.
IWC'nin Efsanevi Saati Portuguese
Sektörün prestijli markalarında IWC’nin son dönemde tanıttığı en göz alıcı tourbilion koleksiyonu, flying tourbillion mekanizmasının saat 9 pozisyonunda ustaca konumlandırıldığı Portuguese Tourbilion Hand-Wound modeli olarak öne çıkıyor. Söz konusu pozisyondaki özel mekanizma ekseni etrafında bir kasırga gibi dönerken, tam karşıda IWC’nin kurucusu F.A. Jones’in imzası yer alıyor.

Stanart Tourbillonlardaki çift köprü veya desteğin yerine , yalnızca tek taraftan destek alan flying tourbillona güç veren makine ise, tepeden tırnağa IWC tesislerinden çıkan kalibre 98900. 98900, ilk olarak 1930’dan üretilen kalibre 98 ailesinin geleneklerinde geliyor ve mekanizmanın durmak bilmeyen gelişimini sürdürüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017