Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İzmirli'nin Dergisi İzmir Life Dijimecmua'da

Eylül 2001'de "Sokak sokak yaşıyoruz İzmir'i" söylemi ile yayın hayatına başlayan "İzmir Life", Aralık sayısı ile "Dalya" diyor. İzmir'in en köklü dergisi İzmir Life artık Dijimecmua'da.
İzmirli'nin Dergisi İzmir Life Dijimecmua'da
Gelecek sayısı ile "Dalya" diyecek olan İzmir Life'a hem dijital hem de basılı abonelik ile artık Dijimecmua üzerinden sahip olabileceksiniz.

Kentin en uzun soluklu dergisi olan İzmir Life, yerel değerlere sahip çıkmak, kente yön vermek, kentin gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerini yıllardır yerine getiriyor.

"İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Ege illerinde Yaysat kanalı ile satılan, birçok yerli ve yabancı derginin üstünde sanata ve kent kültürüne saygılı nitelikli okura sahip olan İzmir Life’ın 100. sayısı da ilk günkü heyacanımıza ve yine çok özel bir içeriğe sahip olacak. 200. sayıda da görüşmek dileğiyle..." diyor İzmir Life ekibi.

Günleriniz İzmir kadar güzel olsun…

İzmir Life' ı hemen okumak için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017