Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

J.Mario Simmel Yeni Kitabıyla Karşımızda!

J.Mario Simmel'in yeni kitabı "Güneşten de Sıcak" Everest yayınlarından çıktı.
J.Mario Simmel Yeni Kitabıyla Karşımızda!
J.Mario Simmel, 12 Eylül darbesi sonrası kitaplarının Türkiye’de yayımlanmasına uzun süre izin verilmemiştir. Everest Yayınları okurlarını, yasağı ancak 2008 yılında kaldıran bu büyük yazarla buluşturmaya devam ediyor. Yazar bu kez karşımıza farklı bir gerilim öyküsüyle çıkıyor. Hollywood’da senaryo yazarlığı yapan James Elroy Chandler, beynindeki bir tümör yüzünden yakında öleceğini öğrenir. Çok az zamanı kalmıştır ve o an şu fark eder; Hayatından bıkmıştır. Yaşadığı senaryoyu ölmeden değiştirmek için sahte bir kimlikle yeni bir ülkeye kaçmayı planlar. Fakat hastalığı onu çoktan etkisine almaya ve onu yalan söylemeye, hırsızlığa itmeye başlamıştır. Zihninde yeni beliren bir soru vardır: Eğer bir gelecek yoksa ahlaklı olmak neye yarar?

Güneşten de Sıcak, sizleri mutlaka bir sona doğru yolculuk ederken kafasında beliren seslerle savaşmaya devam eden bir adamın sürükleyici serüvenine davet ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017