Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Jaeger-LeCoultre'nin Yeni Saat Koleksiyonu ''Rendez-Vous''

Saatten daha fazlasını sunan yeni Rendez-Vous koleksiyonu, sürekli olarak yeniden keşfedilen ve daima şaşırtan, özgür ruhlu ve spontane bir kişiliğe sahip.
Jaeger-LeCoultre'nin Yeni Saat Koleksiyonu ''Rendez-Vous''
Jaeger-LeCoultre saat yapım atölyelerinde doğan Rendez-Vous saat koleksiyonu, köklerini gururla açığa vuruyor. Jaeger-LeCoultre'nin 180 yılı aşkın süredir geliştirdiği uzmanlığı eksiksiz şekilde bünyesinde barındıran koleksiyon, zamanı ehlileştiren saat biliminin güzelliğini gözler önüne seriyor.

Diane Kruger ve Jaeger-LeCoultre'nin 2009 yılındaki karşılaşmalarının bir yankısı olan Rendez-Vous saat koleksiyonu, ışıltılı aktristin kişiliğine yönelik bir övgü nişanesi. Diane Kruger'in doğuştan gelen zarafeti, kozmopolitan ruhu ve seçimleri, Jaeger-LeCoultre'nin feminen dünyasına ilham veriyor.

Desenin yumuşak rölyefi, pırlantaların ışıltısı, gündüz ve gecenin zamanı durduran dansı… Her kadınları karakterlerine uyabilecek nesneyi tamamen sahiplenmeye teşvik eden, Rendez-Vous saatin tek bir özelliğinden ziyade, detaylarının bütünü. Jaeger-LeCoultre'nin stil olarak benimsediği Art Deco akımının etkisini belirgin şekilde yansıtan koleksiyon, 29 ve 34 mm olmak üzere iki farklı çap seçeneği ile pembe altın ve çelik versiyonlarında sunuluyor. Saatin 1930'lardan esinlenen rakamları, markanın köklü uzmanlığı ve sürekli olarak yenilenen yaratıcılığı arasında ince bir bağ oluşturuyor. Saatin kristalden yapılan şeffaf arka kadranı ise, incelikle işlenen mekanizmanın detaylarını, büyüleyici biçimde gözler önüne seriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017