Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

James Bond Filminin Yıldızı Daniel Craig Röportajı

Son Bond filmi 'Skayfall', İstanbul'daki çekimleriyle de gündemimizde hiç düşmediği için merakımız yüksek. 50 yılı geride bırakan serinin belki de en gerçekçi yıldızı Daniel Craig, filmin Türkiye gösteriminden önce sorularımızı yanıtladı.
James Bond Filminin Yıldızı Daniel Craig Röportajı
’Skyfall’un uzun çekimlerinden sonra şimdi dinleniyorsunuz. Neler yapıyorsunuz?

Sekiz-dokuz aydır yoktum ve evde vakit geçirmeyi, normal bir hayat sürmeyi iple çekiyordum. Çalışma programımız çok sıkıydı. Ama çekimler bitince, başka şeyler yapmak istiyorsun. Evime dönüp ailemle yeniden bağ kurma, eski düzeni oluşturma sürecindeyim. Benim için en önemli şey bu.

En başa dönersek, Sam Mendes’in (yönetmen) James Bond ile iyi bir ikili olacağına sizi ikna eden şey neydi?

Sam’de müthiş bir potansiyel gördüm. İlk filmiyle birçok Oscar kazanmıştı. Ben de zamanlamanın hem Sam hem de Bond için doğru olduğunu düşündüm. Büyük ihtimalle bunu siz de biliyorsunuzdur, birkaç kadeh içtikten sonra zamanlama hep doğru gibi görünür (gülüyor). Bir partideydim ve biraz içmiştim. Sam de oradaydı. Balkonda puro içip, gelenekler ve film çekmek üzerine konuşuyorduk. “Yeni Bond filmini yönetmek ister misin?” dedim. Bir şekilde ağzımdan çıkmış oldu ( gülüyor). Ancak o an doğru bir şey yaptığımı biliyordum ve söylediğim şeye güvendim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017