Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Jennifer Connelly'in Başarısının Sırrı Ne?

Oscar ödüllü başarılı bir kariyer, bir eş ve anne, sağlıklı bir görünüm ve şimdi de hem Shiseido'nun Küresel Sözcüsü hem de Future Solution LX serisinin güzel yüzü. Jennifer hepsini nasıl mı yapıyor? Ayaklarını yere sağlam basarak, hayattaki küçük şeylerin keyfini çıkararak ve geleceğe olumlu bakarak elbette.
Jennifer Connelly'in Başarısının Sırrı Ne?
Jennifer Connelly, filmlerde canlandırdığı her karakter üzerine derinlemesine araştırmalar yapılıyor ve çıkardığı performansla birinci sınıf bir aktris olduğunu kanıtlıyor. Sisler Evi’nde yalnız ve çaresiz kadın, Bir Rüya İçin Ağıt’ta canlandırdığı uyuşturucu bağımlısı, Kanlı Elmas’ta gözüpek muhabir ve akıl oyunlarında yıllarca açı çeken eş rolleri de dahil olmak üzere sadece birçok zorlu rolü üstlendi. Jennifer, hem sıcakkanlı, düşünceli ve heyecanlı olan kendi “kişiliğinden” hem de birbirinden farklı olan bu rollerle izleyenlerin gözünde büyüdü.

Film yıldızı, ve büyüleyici derecede güzel, olmasına rağmen Jennifer, diğer bütün kadınlar gibi hayatını dengelemeye çalışıyor; çok değerli zamanını kariyeriyle ailesi arasında nasıl bölüştüreceğini kestirmeye çalışırken, aynı zamanda hayata odaklanarak zinde kalmak için enerjiye ihtiyaç duyuyor. Üç çocuk annesi ve kendisi gibi aktör olan Paul Bettany’nin eşi olarak inanılmaz yoğun bir hayatı var.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017