Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Jessica Biel’in Yeni Filmi ‘The Tall Man’

Günümüzde Hollywood’un en çok tercih edilen aktrisleri arasında yer alan Jessica Biel’in başrolünü oynadığı ‘The Tall Man’ (Sır) adlı film, 7 Eylül Cuma günü Türkiye’de vizyona giriyor. Biel, filmle ilgili olarak Hafta Sonu dergisine özel açıklamalarda bulundu.
Jessica Biel’in Yeni Filmi ‘The Tall Man’
Jessica Biel, senaryoyu ilk eline aldığı andan itibaren, bu projeden çok heyecan duyduğunu, aynı zamanda Julia Denning karakteri ve olağanüstü bir karakter olduğu için senaryonun onu daha da heyecanlandırdığını söylüyor. Biel, sorularımıza aynı heyecanla cevap veriyor.

Size göre filmin hikayesi annelikle ilgili mi?

Kesinlikle hikayenin ana düşüncelerinden biri annelik ve kadınlık hakkında. Hikaye kadıların çocuklarını korumak uğruna ne kadar cesur olabileceğini çok net bir şekilde seyirciye gösteriyor. Canlandırdığım Julia karakteri de oğlunu kurtarabilmek için her şeyi riske atabilecek bir karakter ve onu durdurmanın tek yolu onu öldürmek. Bu duyguyu hissedenin bir tek Julia karakteri olmadığını düşünüyorum. Bence bütün anneler aynı şekilde davranır. Tabii ki aynı duyguları ve davranışları erkekler de baba olduklarında sergileyebilirler. Film, kadın veya anne bakış açısından bu duyguları seyirciye aktarmaya çalışıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017