Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Joygame Oyun Oynayarak Kariyer Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor

Online oyun şirketi Joygame kendi oyunları içersinde başarılı olan, derece yapan kişilere hem oyun oynayıp, hem de kariyer sahibi olma fırsatı sunuyor.
Joygame Oyun Oynayarak Kariyer Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor
Online oyun sektörü firması Joygame, kendi oyunları içerisinde başarılı olan, derece yapan, oyun gruplarına önderlik eden, eleştiriler yapıp ve öneriler sunup oyunlara ve yönetime katkıda bulunan oyunculara kariyer imkanı sunuyor.

Genellikle bu tarz oyuncuları hem onore etmek hem de tanışmak için ofise davet ettiklerini belirten SHR Grup Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir, bu buluşmaların onlara belli edilmese bile ön bir iş görüşmesi niteliğinde olduğunu belirtiyor ve ekliyor: "Oyun sektörüne gerçekten gönül vermiş istekli oyuncularımızı mutlaka değerlendirmeye alıyoruz. Oyuncumuzu çalışan olarak bünyemize katmaya karar verdiğimizde onunla birebir ilgilenip hem kişisel gelişimine hem de kariyer gelişimine A'dan Z'ye destek veriyoruz".

Oyun içinden çalışan olarak 2 buçuk senede 13 kişiyi işe aldıklarını belirten Aydemir: "işe aldığımız bu arkadaşlarımızdan 3'ü öyle bir gelişim gösterdi ki şu anda biri Community Manager, diğer ikisi ise Assistant Producer olarak görevlerine devam ediyor" şeklinde konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017