Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Jude Law Kimdir? Jude Law Röportajı

Kariyerine tiyatroyla, henüz 12 yaşındayken başladı. 17’sinde bir İngiliz pembe dizisinde rol aldı. Sinemadaki ilk çıkışını 25 yaşındayken “Welcome to Gattaca”yla yaptı. O günden beri, çok yetenekli Jude Law’un sayısız başarısına şahit olduk.
Jude Law Kimdir? Jude Law Röportajı
Kendisini en son “Sherlock Holmes”ta izledik, Keira Knightley’yle birlikte rol aldığı “Anna Karenina”yı görmek için sabırsızlanıyoruz. Yakın gelecekte 3D animasyon filmi “The Gardians”ta sesini duyup 2013’te gösterime girecek “The Last Voyage of Demeter” de nasıl bir oyuncu olduğunu bir daha hatırlatacağız. Unutmadan, Jude Law o müthiş karizmasını Dior Homme Sport parfümü için de konuşturdu. Ve tüm bunlara ilaveten dünya barışı faaliyetleri için vakit bulunuyor.

Jude Law’un günlük yaşamı nelerden ibaret?

Jude Law: Genelde yemek pişirmek ve çocuklarımdan ibaret. Ailemle vakit geçiriyor ve sevdiğim takımın maçlarını takip ediyorum. Arkadaşlarımla içmek için buluşuyor, müzik dinliyor, konsere ve sinemaya gidiyorum.

Bugüne kadar başınıza gelen en tuhaf şey nedir?

Jude Law: Bugün yaşadığım hayata alışmak… Bundan 20-25 yıl önce bugün başıma gelenlere çok şaşırdım, hepsini çok tuhaf bulurdum. Ancak şimdi artık hepsini çok normal, sıradan algılıyorum. Galiba insan eninde sonunda her şeye ayak uyduruyor. Sanırım bugün yaşadıklarıma adapte olmak, başıma gelen en tuhaf şey.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017