Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Julia Roberts'in Güzellik Sırrı Ne?

Işık saçan kişiliği, güzelliği ve sade yaşamı ile en sevilen Hollywood yıldızlarında Julia Roberts, kocaman gülümsemesiyle kalbimizi fethediyor.
Julia Roberts'in Güzellik Sırrı Ne?
Ruh güzelliği tanımlanamayan bir konsept. Ancak Julia Roberts bu durumu en iyi şekilde somutlaştıran ve temsil eden kişi olmalı. Çünkü bütün kadınlar için Julia, saflığı, gerçekliği ve çeşitliği gözle görünür hale getirebiliyor. “Kadınsılık” ve “gülümseme” kelimelerinin en çok yakıştığı ender kadınlarından ayrıca. Julia Roberts bu misyonu neşeli ve cömert bir şekilde gerçekleştiriyor. Oynadığı farklı rollerle e bunu çok iyi somutlaştırıyor. Sadık ve içten bir şekilde bu durumu bütün kariyeri süresince devam ettiriyor.

Özellikle doğum yaptıktan sonra, acımasız zaman sanki Julia’ya torpil geçti. Güzelliğinin ve olgunluğunun zirvesinde yıllar yaşayan sempatik oyuncu, en çok yüz güzelliğinin önemli olduğunu vurguluyor. “Yüz güzelliği için sağlıklı ve mutlu olmak şart. Herkes yaşamın tadını çıkartsın.” diyor. Kadınlarının yüzleri ne kadar güzel olursa olsun gülümsedikleri takdirde asla etkileyici olamayacaklarını savunan oyuncunun hemcinslerine en büyük tavsiyeleri ise, gülümsemek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017