Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Jülide Ateş Kimdir? Jülide Ateş Röportajı

Tescilli bir güzel olan ve uzun yıllar ana haber sunan Jülide Ateş yeni yayın döneminde NTV'de karşımızda olacak.
Jülide Ateş Kimdir? Jülide Ateş Röportajı
Bir sporcu disipliniyle çalıştığını söyleyen Jülide Ateş güne sabah 4’de başlıyor, akşam uyku saati ise 9 buçuk. Bu rutine alışmak önceleri onu zorlasa da, artık alıştığını söylüyor. Çalışan bir anne olarak yaşadığı zorlukları, işine ara verdiği dönemde yaptıklarını, eşini, oğlunu, evliliğini ve kariyerini konuştuk.

İş hayatına ara verdiğiniz dönemde neler yaptınız?

Çok fazla seyahat ettim. Eski dostlarımı buldum, yeni dostlar edindim. Çalıştığınız dönemde çok klostrofobik bir hayatınız oluyor. Dolayısıyla siz işinize devam ederken hayat bir yandan akıp gidiyor ve hayatı ıskaladığınızı düşünmeye başlıyorsunuz. Ben iş hayatına 19 yaşında başladım, 21 yaşında ana haber sunuyordum. Star Ana Haber, KanalD Ana Haber, 10 yıl kesintisiz TGRT Ana Haber sundum. Dolayısıyla gençlik yıllarım hep ekranda ağır sorumluluklar ve kariyer planlamalarıyla geçti. Genç kızlığımı ve genç kadınlığı yaşayamadım. Üzerimde çok önceden giyilmiş ve iyi taşımakla yükümlü olduğun bir çelik ceket vardı. Yaşımın önünde bir çaba göstererek kariyerimi geliştirdim. Ama bu dönemde en çok seyahat etmeyi özlemiştim. Bu yüzden kariyerime ara verdiğim dönemde seyahat etmek istedim.

Hangi ülkelere gittiniz?

Meksika, Avrupa ülkeleri, Amerika’nın Batı ve Doğu tarafları olmak üzere hemen her yerini, Bali ve Marshall Adası’nı görme fırsatım oldu. Dünyanın birçok yerini gezdim diyebilirim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017