Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kaan Taşaner Kimdir? Kaan Taşaner Röportajı

“Fatmagül’ün suçu ne?” dizisinde canlandırdığı Erdoğan Yaşaran karakter ile kısa süre içerisinde adeta bir fenomen haline gelen Kaan Taşaner, yakışıklılığı ve yeteneğiyle göz dolduruyor. Canlandırdığı karakterler son dönemlerin en popüler “kötü adamı” olan genç oyuncu Ray Gurme’nin sorularını cevapladı.
Kaan Taşaner Kimdir? Kaan Taşaner Röportajı
Canlandırdığınız “kötü adam” karakteri halk tarafından nasıl yorumlanıyor? Sokakta hiç tepki aldınız mı?

Kaan Taşaner: Hem çok olumlu hem de olumsuz tepkiler aldım. Fakat olumsuz tepkilerin hiçbiri yıkıcı değildi. Daha çok serzenişte bulundu insanlar. Beni mutlu eden olumlu tepkilerin olumsuzlara göre kat kat fazla olmasıdır.

Oyunculuk serüveniniz nasıl başladı?

Kaan Taşaner: 1998 yılında yaşadığım şehir olan Antalya’da belediyenin açtığı bir tiyatro kursuyla başladım tiyatroya. Sadece 1 sene sürdü bu serüven çünkü konservatuar için Antalya’dan ayrılmam gerekti. Bundan sonrada hayatımda hep tiyatro oldu.

Kariyer hedefleriniz nelerdir?

Kaan Taşaner: Oyunculuk bir süreden çok süreçtir. Her hangi bir nokta, dönüm, hedef olduğuna inanmıyorum. Tek önemli olan istikrarlı olmak. Bu doğrultuda hedefimin her zaman istikrarlı olmak olduğunu söyleyebilirim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017