Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kadınların İyi Olduğu Konular Neler?

Kadınların erkeklere oranla birçok konuda çok daha iyi olduğu araştırmalara göre kanıtlandı. Amacımız kadınlarla erkekleri karşılaştırmak değil. İşte en önemli kanıtlar…
Kadınların İyi Olduğu Konular Neler?
Pazarlık yapmak

Kadınlar erkeklere göre pazarlık yapma konusunda çok daha başarılı. Özellikle iş hayatında pazarlık söz konusu olursa kadınlar için bu tereyağından kıl çekmek kadar kolay.

Flört etmek

Yapılan araştırmalara göre erkekler ilk buluşmada kolayca aşık olabiliyorlar. Kadınlar ise çoğunlukla karşılarındaki erkeği daha iyi tanıyabilmek için beş, altı kez buluşmaya ihtiyaç duyuyorlar. Çünkü erkekler için ilk başta fiziksel özellikler çok önemli.

Güçlü bağışıklık sistemi

Kadınlar erkeklere göre çok daha az hasta oluyorlar. Hasta olduklarında erkeklere oranla daha çabuk ayağa kalkıyorlar. Bunun nedeni ise bağışıklık sistemine yardımcı olan östrojen hormonu. Siz topuklularınızın üzerinde oradan oraya koştururken o yatak döşek yatıyor.

Sosyal medyada yaratıcılık

Kadınlar olmasaydı Twitter ve Facebook bu kadar popüler olmazdı. Kadınlar sosyal medyada oldukça yaratıcılar.

Finans işleri

Bazı zamanlarda alışveriş söz konusu olduğunda kendimizden geçebiliyoruz. Kredi kartı borcunu, faturaları gününde yatırmak ve para biriktirmek konusunda kadınlar erkeklerden çok daha önde.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017