Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kadınlar, Kendilerine Sahip Çıkan Erkekleri Seviyor

Farkında mısınız? Eski tip klasik erkek modeli dört koldan hayatımıza geri dönüyor. “Mad Men”in as adamı Don Draper da bunların bir numaralı sembolü durumunda. Peki, kadınların gözünde bu erkek nasıl biri? Kadınına sahip çıkan hakiki erkeğin şifrelerini Don Draper öğretisiyle çözün.
Kadınlar, Kendilerine Sahip Çıkan Erkekleri Seviyor
Her kadın erkeklerden beklentilerinin dürüstlük, sadakat olduğunu söyler. Oysa bir numaralı talepleri istisnasız korunup, kanat gerilmektir. Domestik bir ev kızı da, doktor da erkeğin kendisine sahip çıkabilecek olanını ister. İşte bu noktada, yoga meraklısı, metroseksüel erkek kimliğinin aslında kadınların gerçek arzularının bir tezahürü olmadığını göreceksiniz. Zaten tam da bu nedenden ötürü dünyanın dört bir yanındaki kadınlar bu tip modern safsataların kurbanı olmayan Don Draper’a bayılıyor.

Televizyonlar, sinema ekranları yakışıklı aktörlerle dolu, lakin Don Draper’ı rakiplerinden ayıran çok önemli bir özelliği var. O, kadınına sahip çıkabilecek, gerçek bir erkek. Sizi tanımayan bir kadına tam da aradığı sahip çıkacak, çekip çevirecek erkek modeli olduğunuzu karakterinizden önce imajınızla gösterebilirsiniz. Daracık kotları, uzun saç modellerini, parlak renkli tuhaf kıyafetleri bırakın moda kurbanları giysin. Siz ise gerçek bir erkek gibi koyu renkli, maskülen kıyafetlerden sapmayın.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017