Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kadınlara Çekicilik Katan Kusurlar

İnsanları çekici kılan şey enerji midir acaba? Yoksa “aura” dedikleri; bedenle bütünleşen, kişinin kendi özelliklerini yayan enerji alanı; yani ışık bedeni midir?
Kadınlara Çekicilik Katan Kusurlar
İnsanları çekici kılan şey nedir hiç merak ettiniz mi? Uzaktan gelen iki kişiyi gördüğümüzde birinin daha çekici olduğunu düşünmek, o kişinin daha kusursuz hatlara sahip olduğunun ötesinde bir durumdur. Hokka gibi bir burun, kusursuz dişler, pembe dudaklara sahip olmak demek değildir çekicilik. Yüz hatlarındaki küçük kusurlar bazen çok da çekici kılabilir kişiyi. Bunu destekleyen mimikler, kişinin enerjisi, belki bakışı, tavırları gibi detaylar vardır.

Kusursuz olmanın güzellik sayıldığı devri çoktan geçtik. Doğal, hatta asimetrik kusurlar seksapellik katabildiği gibi, karşı tarafın ilgisini daha çok çekebiliyor. Estetik cerrahları bile bundan on sene önce yaptıkları operasyonlarda daha belirgin, herkes tarafından fark edilebilecek değişikliklerle giderken; artık daha doğal, yapıldığı belli olmayan operasyonlar gerçekleştirmeyi tercih ediyorlar. Hepimizde olan küçük kusurlar, bazen dert ettiğimiz, bazen aynanın karşısına geçip elimizle cerrahi müdahalelerde bulunarak burnumuzu havaya kaldırdığımız, dudağımızı yukarı kaldırarak dolgun olduğunu hayal ettiğimiz, hafif kepçe kulaklarımızı geriye doğru tutarak bir kez de öyle baktığımız kusurlarımızdır belki bizi diğer insanlardan ayıran ve çekici kılan. Öyle kusurlar var ki, o haliyle bizi çok daha güzel ve farklı kılıyorar…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017