Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kadınları Erkeklerden Soğutan Davranışlar

Benim ne kusurum var ki! Diyen günümüz erkekleri, tavır ve davranışlarınızı biraz değiştirerek kadınlar dünyasına dahil olabilirsiniz. İşte kulağınıza küpe olması gereken kadınların erkekte katlanamadığı davranış ve alışkanlıklar...
Kadınları Erkeklerden Soğutan Davranışlar
Sakız çiğneyen erkek

Erkeklerin sakız çiğnemesine pek alışık olmayan kadınlar, eziyet edercesine sakız çiğneyen erkekleri pek de sempatik bulmuyorlar. Bizden söylemesi.

Etrafını ter kokusuna boğan erkek

Kadınların dikkatini çeken ilk nokta temiz olup olmadığınızdır. Parfüm olmasa da teni temiz kokan bir erkeği daha çekici bulurlar. İlk koşul her gün duş almanız ve ucuz parfümlerden kaçınmanız.

Espri yapmaya çalışan erkek

Kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır ama unutmamak gerekir ki bu bir yetenek işidir. Kısacası böyle bir yeteneğe sahip değilseniz espri yapacağım diye komik duruma düşebilirsiniz. Dikkatli olun.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017