Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kafkas Bursa'da 12. Mağazasını Ertuğrulkent'te Açtı

Kafkas, Bursa'daki 12. mağazasını kısa bir süre önce hizmete giren Arena AVM'de açtı. Ertuğrulkent'te açılan Arena AVM'de Migros ve 28 mağaza bulunuyor. Kafkas Arena AVM mağazası cafe-pastane olarak hizmet verecek.
Kafkas Bursa'da 12. Mağazasını Ertuğrulkent'te Açtı
Kafkas Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Tatveren, Genel Müdür Ali Tatveren ve yöneticiler mağazanın açılışını gerçekleştirdi.

KAFKAS HAKKINDA:

Genelde Akdeniz ve Avrupa ülkelerinin damak tadı olarak bilinen kestane şekerinin eşsiz lezzetini Bursa'ya getiren şirket kurucusu merhum Ali Şakir Tatveren, şekerleme konusundaki bilgi ve tecrübelerini ilk kez Bursa'da Bursalılara sunmuştur.

Ali Şakir Tatveren, başlangıçta küçük ölçekte başladığı şekerleme işinde gösterdiği titizlik ve ürettiği kaliteli ürünler sayesinde bugün Kafkas'ın kestane şekeri üretiminde bilinen bir marka olmasının yolunu açmıştır. Bu lezzet sırrı aile içinde nesilden nesile intikal ederken geleneksel yöntemlerle yapılan üretim zamanla endüstriyel ölçekte bir üretime dönüşmüştür.

Kafkas, modern tesislerinde ürettiği ürünlerinin hijyen ve kalite standartlarına uygunluğuyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

BASINDA KAFKAS

Sosyal Sorumluluk Projeleri - Kafkas Zafer Üstgeçit - Ertuğrul Üstgeçidi - 45. Uluslararası Bursa Festivali

Gözalıcı sadelik; Kafkas Restaurant

Kafkas'ın sponsorluğunda Türk Mutfağı Paris'te tanıtıldı

Kafkas İstanbul Park'a tat kattı

Kafkas 'Uludağ Üniversitesi Medya Ödülleri' sponsoru

Kafkas Pastanesi'nde çok uzun yıllardır dondurma üretimi yapılıyor

Kafkas ve İnoksan işbirliğiyle düzenlenen pasta yarışması

Bir mekan; Kafkas Restoran, Bir Müdavim; Başak Gençer

Kafkas Bursa İlan

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017