Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kamp Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yaz geldi, çocuğunuz için planlar yapmaya başladıysanız spor kamplarını da gözden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. Çocuklara arkadaşlık ve ekip ruhunu aşılayan kamplar, aynı zamanda sağlıklı yaşamı seven gençler yetiştirmeyi amaçlıyor.
Kamp Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Öğrencilerin keyifli ve faydalı bir kamp tecrübesi yaşayabilmeleri için, öncelikle öğrencinin ilgi alanı ve ailenin kamptan beklentisi belirlenmeli. Kampın içeriği hakkında ailenin hemfikir olmasının ardından bu programı sunan kurumların incelenmesi gerekiyor.

Kurumların yöneticileri, tarihçesi, kampçılık tecrübesi, kamp programının içeriği, kampların yapıldığı tesislerin konumu ve konforu incelenmesi gereken önemli kriterler arasında yer alıyor. Kampa ulaşmada ve geziler sırasında kullanılan araçların seçimi, kampta sunulan sağlık hizmetleri ve sağlık sigorta kapsamı ailelerin kamp seçiminde göz önünde bulundurması gereken diğer önemli noktalar. Mutlaka her öğrenciye ve aileye uygun bir kamp mevcut; önemli olan ailelerin biraz zaman ayırıp araştırma sırasında hassasiyet göstermeleri.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017