Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kanal D’nin Yeni Yayın Dönemi Başlıyor

Kanal D, “Görev tamam, başlıyoruz” adlı tanıtım filmi ile yeni yanın dönemini duyurdu. Yayınlanan tanıtım filmi sosyal medyada büyük ilgiyle karşılandı.
Kanal D’nin Yeni Yayın Dönemi Başlıyor
Kanal D, her yıl büyük bir merakla beklenen yeni yayın dönemi tanıtım filmini yayınlamaya başladı ve sosyal medyada büyük ilgiyle karşılandı. “Görev tamam, başlıyoruz” adlı tanıtım filmi, macera filmi tadında çekildi. Filmde, Kanal D’nin yeni yanın döneminde ekrana gelecek olan dizi ve programlarında yer alacak toplam 38 ekran yüzü yer aldı.

İstanbul’u bir uçtan bir uca gezerek, dört günde tamamlanan filmde, her bir ekran yüzü, şehir içinde hızlı bir tempoda, macera yüklü sahnelerde rol aldı. Tanıtım filminde ünlü ekran yüzlerinin özel içerikli bir çantayı izleyiciye ulaştırma çabaları anlatılıyor. Film 21 ayrı mekanda çekildi. 150 kişilik bir ekip görev aldı ve toplam 78 saat çekim yapıldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017