Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kanyon Yönetim Ofisleri Artık ''Yeşil''

WWF'in Green Office Programı kapsamında İstanbul'daki Kanyon alışveriş merkezi "Yeşil ofis" uygulamasını başlattı.
Kanyon Yönetim Ofisleri Artık ''Yeşil''
WWF'in Green Office Programı kapsamında gerçekleştirilen Yeşil Ofis programı için "Kanyon Yeşili" ekibini oluşturan Kanyon alışveriş merkezi yönetimi, Kanyon yönetim ofislerine dünyanın ve Türkiye’nin ilk "Yeşil Ofis" diplomasını kazandırdı. Sürdürülebilir kalkınma çalışmalarında başarılı olmanın ilk adımının çalışanlarda farkındalık yaratmak olduğuna inanan Kanyon Yeşili Ekibi, çevre bilincinin yükseltilmesini sağlamak amacıyla bir araya geldi.

Kanyon Yeşil Ekibi’nin ofis ortamında başlattığı bilinçlendirme çalışmaları kapsamında, çevre bilincinin çalışanların evine ve sosyal hayatlarında da etkili olması amaçlanıyor. Ayrıca çalışanların yakın çevrelerini de sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendirmeleri hedefleniyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017