Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Karanlıkların Efendisi Diablo III Sahnede

Kullanıcılarına karanlıkların derinliklerinde ve hızlı bir oyun deneyimi yaşatan Diablo serisinin üçüncü oyunu Diablo III 12 yıllık aradan sonra geri döndü.
Karanlıkların Efendisi Diablo III Sahnede
Bu güzel oyun, Sanctuary isimli bir dünyada bulunuyor. Temel olarak Cennet ve Cehennem’in birbirine girmesiyle başlayan olaylar, Diablo’nun ilk oyunda dünyaya inmesine sebep oluyor. Aslında oyunun merkezi, o bildiğimiz ortaçağ tarzı atmosferle yıkanmış durum fakat oyun içersinde bundan daha fazlası var. Diablogiller yedi kardeşten oluşurlar, yani Cehennem’i yöneten ekip yedi farklı bünyeden meydana geliyor. İlk olarak sizlerin de çok iyi bildiği bir üçlü söz konusu: Diablo, Baal ve Mephisto. Bu şahısların ardındansa bir dörtlü geliyor ki kendilerine üçüncü oyun itibariyle ağız burun dalıyoruz. Azmodan, Belial, Andariel ve Duriel. İkinci oyunda Diablo’nun da aralarında bulunduğu üçlüyü görmemizin sebebiyse kendilerinin farklı sebeplerden ötürü Cehennem’den sürülüp dünyaya gelmelerinden başka bir şey değil. İnsanlarsa iki arada bir derede kalarak ne yapacaklarını şaşırıyor, bazıları bu kötülüğe karşı koymaya çalışıyorken, bazıları da kötülük tarafında savaşıyorlar.

Gelelim Diablo III oynamaya… Aslında birçok insanın Diablo III’ü eleştirdiği nokta burası: Sadece bilgisayarımızın mouse’una ardı ardına tıklamak. Evet, bu durum belki bazı oyun severlerin hiç ilgisini çekmiyor olabilir ama Diablo III sadece tıklamanın çok ötesine geçmiş bir oyun. Kontrolümüz altında bulunan yeteneklerimiz sayesinde birçok farklı komboyu yapabildiğimiz gibi, aynı zamanda fazlasıyla klavye kullanıyorsunuz diyebilirim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017