Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kariyer.net’in Anadolu Yatırımları Sürecek

2012 yılında Denizli ve Eskişehir ofislerini açarak ofis sayısını 13’e yükselten Kariyer.net’in Genel Müdürü Yusuf Azoz, 2013’te de Anadolu’da ofis açmaya devam edeceklerinin sinyalini veriyor.
Kariyer.net’in Anadolu Yatırımları Sürecek
Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları platformu Kariyer.net’in Eskişehir ve Denizli ofisleri 2012’nin son aylarında hizmete açıldı. İş arayan 16.5 milyonun üzerinde aday ile personel arayan 41 binin üzerinde işvereni internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net, Deniz ve Eskişehir’de aday ve işverenlere daha yakından hizmet götürerek istihdam süreçlerini hızlandırmayı hedefliyor.

Kariyer.net’in İstanbul merkez ofisine ek olarak Yeşilköy, Adana, Ankara, Antayla, Bursa, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun ofisleri bulunuyor.

Ekonomi gelişiyor, istihdam artıyor

Kurulduğu günden bu yana 950 binin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlayan Kariyer.net’in Genel Müdürü Yusuf Azoz, Anadolu’da ekonomisi gelişim gösteren şehirlerin istihdam hareketlerinde de hemen hızlanma gözlediklerini, Eskişehir’in ve Denizli’nin de son yıllarda yükselen grafik sergileyen şehirler arasında bulunduğunu söyledi. Azoz, “Özellikle üretim ve tekstil sektörlerinin başı çektiği ekonomisiyle Eskişehir, tekstil ve yapı sektörüyle Denizli de ülkemizde önemli bir yere sahip. Bu şehrimizde internet kullanımının da yaygınlaşmasıyla giderek daha fazla iş arayan adayın ve personel arayan firmanın Kariyer.net’i tercih etmeye başladığını görüyoruz, açtığımız ofislerimizle beklentilere daha iyi yanıt verebilmek istedik” şeklinde konuşuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017