Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Katy Perry'in Yepyeni Filmi Part Of Me

Sevdiğim koro kızı gidip kızları öpünce... Katy Perry'nin yepyeni filmi Türkiye'de ilk defa Blue Jean dergide!
Katy Perry'in Yepyeni Filmi Part Of Me
Akustik gitarı kucağında, saçları iki yandan toplu, tahminen onlu yaşlarının ortalarında bir kız güçlü fakat ürkek sesiyle İsa peygamberin tüm insanlığın affı için kendini nasıl feda ettiğini anlatan bir şarkı söylemekteydi… Üzerinde rengi yıkanmaktan artık solmaya yaklaşmış olan bir tişört vardı… Üyesi olduğu kilise korosuna ait olan bu tişört, Katheryn Hudson için neredeyse bir süper kahramanın üniforması misali sürekli üzerindeydi, tabii siz onu Katy Perry olarak tanıyorsunuz.

Filmin konser kısmı geçtiğimiz yaz Perry’nin Amerika turnesinde, Los Angeles konserinde çekilmiş, ben bu konserden tam bir hafta sonra Perry’i aynı turne kapsamında Boston’da izlediğimde şovuna ağzım açık kalmıştı. İşte bu filmde o turnenin tüm hazırlık aşamaları gözlerinizin önüne seriliyor. Tüm o ihtişamı yaklaşık yirmi kameranın kaliteli çekimleriyle izlemek bambaşka bir keyif. Tabii konser her yerde var. Katy bu filmde sizi bir zaman yolculuğuna da çıkarıyor; kilise korosundaki küçük kızdan, “bir kızla öpüşen” afete nasıl dönüştüğünü izlemek oldukça keyfili.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017