Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Katy Perry Kimdir? Katy Perry Hakkında Her Şey!

Katy Perry bunları nasıl yapabildi? Yeni bir albümü, fantastik bir düğünü, ani boşanmayı sığdırdığı iki yıllık fırtınalı bir dönemin ardından şeker kız kendini müzik endüstrisinin zirvesinde buldu. Peki, seksi ve eskisinden de cesur bir Katy Perry’ye ne dersiniz?
Katy Perry Kimdir? Katy Perry Hakkında Her Şey!

“Bu gece dolunay ve adet öncesi sendromu yaşıyorum.” Bunlar Katy Perry’nin boyalı dudaklarından dökülen ilk sözler oluyor. Kendisiyle serin bir Los Angeles gününde akşam yemeği için buluşuyoruz. Görüşmemize geç kaldığı için biraz telaşlı ancak kusursuz görünüyor. Yakası boynundan fiyonklu, daracık bir Diane von Furstenberg elbise giymiş. Sanat eseri muamelesi yaptığı saçları bu defa mor, sanki ketene dökülmüş koyu bir şarap tonunda… Şu anki ruh haline çok uygun sanırım. Bu renk, birkaç ay önce tercih ettiği fırlama mavilerden daha rekabetçi. Saçları dile gelse neler anlatır?..

Ünlülerin uğrak yeri Chateau Marmont’un bahçesinde oturuyoruz. Burada buluşmamızın bir sebebi evine çok yakın olması, bir diğeriyse bu yemyeşil mekandaki insanların bu dünyaya ait değilmiş gibi durması. Katy Perry, ayın aydınlattığı bu ortam için “L.A.’in dışına çıkmış gibi oluyorsun” diyor. Garson kızı durdurup “Bir Shirley Temple” alabilir miyim tatlım?” diyor. Tam ona göre bir içki, tatlı ve alkolsüz. Bir çocuğun kokteyl anlayışıyla aynı ve Rolling Stone’un kapağında Jeremy Scott sütyeniyle seksi pozlar veren bir kız için de mükemmel seçim.

Çizdiği imajı düşünürsek, ortaya Betty Boop’un çılgın bir versiyonu çıkıyor. Sıkıntılı dönemlerde hepimizi neşelendirecek müzikler yapıyor. Başkaları gibi hayranları tarafından tanrılaştırılmayı istemiyor, zaten hayranlarıyla takılıyor. Pembeler içinde popülist bir kahraman!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017