Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kaya Çilingiroğlu Röportajı

Ona futbol yorumcusu demek yanlış olmasa da eksik bir tespit olur. Zira Kaya Çilingiroğlu hemen her kesimin yakından tanıdığı bir isim. Tanınmasının tek müsebbibi de futbol değil zaten. O nedenle bu röportaj da sadece futbol röportajı değil.
Kaya Çilingiroğlu Röportajı
Futbolda sizi en çok rahatsız eden şey nedir? Sahada olmayan ama futbolun içinde olan neler sizi rahatsız eder?

Kaya Çilingiroğlu: Bir futbolcunun yalandan yere kendisini yere atması. Saha dışında yönetici veya başkanların gözlerimizin içine baka baka yalan söyleyip buna devam etmeleri. Utanma da yok. İşi kötü yapıp yapmaya da devam ediyorlar. Bu kadar kötü bir iş yapsam devam etmem.

Türk Futbol Tarihi’nde gördüğünüz en kötü başkan kim sizce?

Kaya Çilingiroğlu: Yıldırım Demirören. Tartışmam bile… Bunu sokaktan geçen çocuğa da sorsan aynı cevabı verir. Onun zamanında gelen başarılar var ama başarı dediğimiz sekiz senede bir milyar dolar harcayıp bir kere şampiyon olduk, iki de Türkiye Kupası var. Buna da başarı diyorsanız!

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017