Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kayak Tatilinizi Web’de Planlayın

Herkesin doyasıya yaşamak için hızlı hareket ettiği günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran unsurların en başında internet siteleri geliyor. Siz de interneti kullanarak kayak tatilinizi hızlı ve kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.
Kayak Tatilinizi Web’de Planlayın
Tatile çıkmak güzel; ancak planlama aşamasından itibaren ciddi emek istiyor. Uygun otel tercihleri, doğru bütçe hesaplamaları, damak tadına uygun restoranlar ve gezilecek yerler doğru olarak planlandığında tatil amacına ulaşıyor.

Tatil için yaz mevsimi daha çok tercih edilse de, kış mevsiminin ayrı bir havaya sahip olduğu da su götürmez bir gerçek. Özellikle kayak ve board gibi outdoor sporları sevenler, karın yağması ile birlikte zirvelere doğru çıkmak için tatil ajandalarını karıştırmaya başlıyorlar.

firaret.com

Diğer on-line tatil rezervasyon sitelerinden, “oda” rezervasyonu seçeneği ile ayrılan yeni nesil rezervasyon sitesi. Yurt içi ağırlıklı birçok otelin detaylı tanıtımı mevcut. Odanızı belirliyor ve istediğiniz tarihler için “tek bir tık’la” on-line rezervasyon yapabiliyorsunuz.

neredekal.com

Tatil destinasyonları ve oteller hakkında birçok bilgiye hızlıca ulaşabileceğiniz rehber site. Mobil uygulaması ile her an yanınızda taşıyacağınız bu rehber aynı zamanda objektif kullanıcı yorumlarına da sahip.

skiciyiz.biz

İnternette de bir hayli aktif olan sporcuların görüşlerini paylaştığı ve fikir alışverişinde bulunduğu en etkili forumlardan birisi skiciyiz.biz. Foruma üye olarak birçok konu hakkında bilgi sahibi oluyor ve kayak tatilinizi kullanıcıların gerçekçi yorumlarından yola çıkarak planlayabiliyorsunuz. Kayak ve board ile ilgilenen kesimin birbiri ile görüşlerini paylaştığı bu tarz forumlar gerçekçi yorumları barındırması bakımından oldukça önemli. Kayak merkezlerinden son durum haberleri, kayak ekipmanları hakkında öneriler ve hava durumu bilgileri gibi en güncel haberleri barındırıyor ve tatil tercihini doğru yapmak için pratik bir yol sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017