Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kelly Brook Kimdir?

Ne Kate Moss, ne Keira Knightley, ne de Lucy Pinder... Hala hepimizin aklına en güzel İngiliz denince, Kelly Brook'tan başka isim gelmiyor.
Kelly Brook Kimdir?
İngiltere’de küçük bir şehirde, dar gelirli bir ailenin kızı olarak doğdu. Sıradan bir çocukluğun ardından lise yıllarıyla beraber gelişip serpildikçe ileride tam bir afet olacağının sinyallerini vermeye başladı. Ders çalışmayı sevmiyordu. Üniversitede kitaplara gömülmek yerine, Londra’ya gidip şansını oyunculukta denemeye karar verdi. Şans yüzüne güldü. Kendisi gibi şöhret olmak için Londra’ya gelip hayatı boyunca hiçbir fırsat yakalayamayan binlerce kızın arasından sıyrılmayı başardı.

Kelly’nin rakiplerinde olmaya birçok özelliği vardı. Çok güzeldi. Üstelik sadece yüzü ya da vücudu değildi güzel olan. Her iki tür güzelliğe de sahip olan ender kadınlardan biriydi. Üstelik hiçbir estetik operasyona ihtiyaç duymadı. Neticede önce ufak telek modellik işleri aldı. Ardından şöhret oldu. Daha 18 yaşında ulusal kanallardan birinde sunuculuk işi kapmıştı bile.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017