Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kemer Otelleri , Kemer Tatiliniz İçin Hazır!

Çam ormanlarıyla ve portakal bahçeleriyle çevrili Kemer, deniz, kum ve güneşin yanı sıra konfor ve rahatlık arayanların da vazgeçemediği bir tatil beldesi…
Kemer Otelleri , Kemer Tatiliniz İçin Hazır!
Kemer, İstanbul’a 770, Ankara’ya 590, İzmir’e 515, Antalya’ya ise 42 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Otobüs şirketlerinin çoğunda Kemer’e sefer düzenleniyor. Ayrıca Antalya’dan Kemer’e sık sık otobüs seferi gerçekleştiriliyor. Antalya Havaalanı ise Kemer’e yaklaşık 60 kilometrelik mesafede yer alıyor.

Kemer otelleri konuklarına çeşitli alternatifler sunuyor. Kemer’de lüks otellerin yanı sıra butik oteller ve pansiyonlar da bulunuyor. Kemer otel fiyatları her bütçeye uygunluğu sayesinde tercih edilen bir tatil noktası olma özelliği taşıyor.

Kemer’in içinde her yerden denize girilebiliyor. Ancak kalabalıktan uzaklaşmak isteyenler tekneyle çevreden koylara gidip denize girebilir ya da düzenlenen cip safarilere katılabilirler. Kemer’de mutlaka görmeniz gereken yerler arasında ise Beldibi, Belbaşı ve Phaselis yer almaktadır. Kemer otel listesi oldukça kalabalık olmasına rağmen tercih edilen bir nokta olduğundan oteller hemen dolmaktadır. Bu nedenle Kemer bölgesi için erken rezervasyon önerilmektedir.

Kaynak: Atlas Dergisi - 2009

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017