Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kenan Ece Kimdir? Kenan Ece Röportajı

Diva Dergisi, ‘Masumlar’ dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Kenan Ece ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Kenan Ece, hakkında merak edilen soruların hepsini bu çok özel röportajda yanıtladı.
Kenan Ece Kimdir? Kenan Ece Röportajı
Türkiye’deki oyunculuk kariyerine başrollerini Özgü Namal ve Demet Evgar’la paylaştığı, Osman Sınav’ın yönettiği “Masumlar” dizisiyle adım attı. Kenan Ece’nin Türkiye’deki ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli’nin yaptığı, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Hakan Eratik’le paylaştığı “Yüreğine Sor” filmi oldu. Samanyolu, Deli Saraylı, İzmir Çetesi ve Ay Tutulması dizilerinde oynadı. Şimdi bir tiyatro kurma heyecanını yaşıyor. Ece, tüm sorularımızı içtenlikle Diva okurları için yanıtladı.

Herkes seni ekrandan tanıyor ve çok seviliyorsun. Okuyucularımız için kendinden biraz bahseder misin?

Ben 1980 yılında Dubai’de doğmuşum. 2 yıl sonra da geri dönmüşüz. Avusturya lisesinden mezun olduktan sonra Amerika’ya gittim. Orada tiyatro ve ekonomi eğitimi gördüm. Daha sonra 4 yıl İrlanda’da yaşadım. Amerika’da bir serbest sanatlar yükseköğretim okulu olan Davidson College’da çift dal okudum. Ben tiyatro okumak istiyordum, aklımda oyuncu olmak vardı. Babam hayatını nasıl idame ettireceksin diye sordu. Düşündüm ve aynı zamanda ekonomi okumaya karar verdim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017