Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kent’in İlk Albümü Müzik Marketlerde Yerini Aldı

Kent’in ilk albümü “Ne Kadar Mutlu”, Arpej Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Abdullah Bülbül ile Seçkin Ara’dan oluşan Kent’in bazı şarkıları akustik, serin, sakin, romantik, bazı şarkıları ise elektronik, sıcak, hareketli ve eğlenceli…
Kent’in İlk Albümü Müzik Marketlerde Yerini Aldı
Kent’in ilk albümü “Ne Kadar Mutlu”, Arpej Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Abdullah Bülbül (vokal, gitar) ve Seçkin Ara’dan (gitar) oluşan Kent’in, “Ne Kadar Mutlu’’ albümünde on şarkı yer alıyor. Albümdeki şarkıların tüm söz ve müzikleri Abdullah Bülbül’e düzenlemeleri Göktuğ Şenkal ve Arbak Dal’a ait.

“Ne Kadar Mutlu” albümündeki şarkılar, aşkları, yalnızlıkları, umudu, hüznü kısacası şehrin ta kendisini anlatıyor. Rock müziğinin geleneksel yapısının korunduğu şarkılar, akustik zemin üzerinde besteledikten sonra günümüz modern elektronik alt yapısı ile kaynaştırılarak oluşturuldu.

Albümün ilk video klibi “Hayatın Yolları” isimli şarkıya Eray Mert’in yönetmenliğinde Maslak’ta çekildi. 16 saat süren çalışmalar sonunda tamamlanan video klip, ergonomisi ve hafifliği nedeniyle Türkiye'de ve dünyada henüz kullanılmaya başlanan Red kameranın en son modeli olan "Epic" ile çekildi. Ethem Onur Sevim'in kurgusunu yaptığı klipte, grubun performans görüntüleri ve İstanbul’dan Kent manzaraları bulunuyor.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017