Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Keten İnşaat’ın Yeni Projesi Keten Erenköy

Tarihi köşkleri, camileri, çeşmeleri ve muhteşem mimari dokusu ile dikkat çeken Erenköy’de Keten İnşaat imzası ile hayata geçirilen Keten Erenköy, günümüz teknolojisine uygun ve çağdaş mimarinin en güzel örneklerinden birini yansıtacak şekilde tasarlanıyor.
Keten İnşaat’ın Yeni Projesi Keten Erenköy
İstanbul’da tarihi köşkleri, camileri, çeşmeleri ve muhteşem mimari dokusu ile dikkat çeken Erenköy’de bölgenin mimari dokusuna saygılı, ultra lüks bir proje hayata geçiyor. Keten İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan “Keten Erenköy” projesi deprem yönetmeliği çerçevesinde, modern ve çağdaş mimariye örnek bir proje olarak hayat buluyor.

Erenköy İstasyon sokakta yer alan proje, 14 katlı, 26 normal daire ve 2 adet dubleks daireden oluşuyor. Temmuz ayında yapımına başlanacak olan projenin satışları inşaat aşamasında başlıyor. Metrekare fiyatı 5 bin dolardan satışa sunulacak projede Keten İnşaat’ın yıllardır uyguladığı kişiye özel daire tasarımı ve ücretsiz mimari danışmanlık hizmetleri de yer alıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017