Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kia Cee'd İnceleme ve Özellikleri

Yenilenen Kia Cee'd tasarım özellikleriyle ön plana çıkıyor ve yeni stili ile bakışları hemen üstüne çekiyor.
Kia Cee'd İnceleme ve Özellikleri
Kompakt sınıfta yer alan modeli Cee’d’in tasarımını baştan aşağı yenileyen Kia, ortaya tam anlamıyla bakış mıknatısı dediğimiz bir model çıkardı. Ülkemizde 1.6 lt benzinli ve 1.6 lt dizel motor seçenekleri ile satışa sunulan Cee’d otomatik veya manuel şanszımanla satın alınabiliyor. Başlangıç fiyatı 51 bin 100 TL olarak açıklanan otomobilin bu fiyatı ile sonra derece iddialı olduğunu düşünüyoruz. Bu sınıfın referans seçeneklerinden biri olan VW Golf’ün 36 bin 900 TL’ye satılan bir versiyonunun bulunu söylememiz, aslında Kia’nın imaj yanında fiyatı da yüksek tuttuğunu göstermek için iyi bir örnek olacaktır. Elbette Kia’nın sundukları ile aynı donanım seviyesine çıktığımızda VW Golf’ün fiyatlarını karşılaştırmak, birbirine daha yakın değerleri ortaya çıkaracaktır ama başlangıç fiyatı incelendiğinde Kia, son derece yüksek bir rakamla karşımıza çıktı.

Yaşam alanı konusunda genişlik beklentilerini çok rahat karşılıyor. İdeal sürüş pozisyonunun bulunması konusunda da bir sıkıntı yaşamadık. Koltukları hem kısa sürüşlerde, hem de uzun yol kullanımlarında ideal bir karaktere sahip. Görüş açıları konusunda da ciddi bir problem yok. Eşya gözlerinin sayısı beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Bagaj hacmi yeterli ve yükleme konusunda da sıkıntı yaşatmıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017