Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kid's Story Home Ürünleri

Çocuk mobilyasında kalitesi ve tasarımıyla dünyanın öne çıkan markalarından biri olan Theophile & Patachou Abdi İpekçi Caddesindeki Kid’s Story Home bünyesinde hizmet vermekte.
Kid's Story Home Ürünleri
İtalya’da üretilen mobilyalar konsept olarak sade ve minimal çizgilere sahip. Klasik anlayışta tasarlanmış mobilyalar oldukça dikkat çekiyor. Beş yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen yataklar sonrasında sedir şeklini alıyor.

Tüm mobilya grupları birbirleriyle kombinlenebilirken onlara eşlik eden tekstil, aksesuar ve kıyafetlere markanın tamamlayıcı unsurları olarak dikkat çekiyor. Tekstil, aksesuar ve kıyafetler mısır pamuğu ipliğinden üretiliyor. Koleksiyonlarda beyaz, kahverengi ve grinin şıklığı ile minimal duruşu ön plana çıkıyor.

Her koleksiyonun tamamlayıcı aksesuarları mevcut. 13 farklı tekstil koleksiyonu, birbirinden şık aksesuarları ile Theophile & Patachou yarattığı bu masalsı atmosfere ebeveynleri davet ediyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017