Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kiera Chaplin Röportajı

Stiliyle beğenilen Kiera Chaplin, geçen ay Mango Defilesinin konuğu olarak İstanbul'daydı. Dedesi Charlie Chaplin'den miras kalan ismine oyunculuğu, modelliği ve yapımcılığı ekleyen Kiera Chaplin'le hakkında merak edilenleri konuştuk.
Kiera Chaplin Röportajı
Yüksek pozitif enerjiye sahip, röportaj süresince gülümsemesi eksilmeyen Kiera Chaplin, Mango defilesi için geldiği İstanbul’da; stilini, güzellik sırlarını ve moda ikonu olmayı anlattı.

Moda dünyasına nasıl girdiniz?

Yıllar önce fotoğrafçı bir aile dostumuz, Paris’te kısa süreli modellik yapmam için ailemi ikna etti ve gittim. Modelliği denemek, oraya gitmek, çekimler ve diğer her şey o kadar hoşuma gitti ki… O heyecanı bırakamadım ve bu işe girmiş oldum.

Nasıl moda ikonu olunur?

Bazıları modayı, bazıları şık giyinmeyi, bazılarıysa kıyafetlerle tarz yaratmayı sever. İşte tarzını yaratanlar arasından da moda ikonları çıkıyor. Ama bence stiller sabit değildir. Her stilin iyi ya da kötü günü olduğuna inanıyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017