Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kilo Aldırmayan 10 Sağlıklı Abur Cubur Yiyecek!

Sinem Kobal’dan Gökçe Bahadır’a, Sinem Öztürk’ten Ali Sunal’a ve Şebnem Bozoklu’ya kadar pek çok ünlünün danışmanlık hizmeti aldığı beslenme ve diyet uzmanı Nil Şahin Gürhan, bayramda kilo aldırmayan 10 sağlıklı abur cubur yiyecek reçetesini açıklıyor.
Kilo Aldırmayan 10 Sağlıklı Abur Cubur Yiyecek!
Beslenme ve diyet uzmanı Nil Şahin Gürhan, 17 yıldır iş yaşamında edindiği birikim ve tecrübelerini ünlü ünsüz herkesle paylaşıyor. Sağlıklı yaşam ve beslenmeyle ilgili danışmanlık yaptığı ünlüler arasında şu isimler bulunuyor: Şebnem Bozoklu, Ali Sunal, Zuhal Olcay, Enis Arıkan, Gökçe Bahadır, Esra Akkaya, Berna Laçin, Metin Özülkü, Zeyno Eracar, Sinem Öztürk, Sinem Kobal, Açelya Akkoyun, Dolunay Soysert ve Sinan Tuzcu.

Nil Şahin Gürhan, bayram günlerinde elimizin altında olması gereken ‘Kilo aldırmayan 10 sağlıklı abur cubur’ hakkında Yiyerek formda kalınabilir” diyor ve şunları söylüyor: “Yemek yemek, beslenmek ve yaşamak için bir ihtiyaç, olmazsa olmaz bir zorunluluk. Sağlıklı beslenmekse sağlıklı olmamız ve formumuzu korumamız için gereklilik. Beslenmemizi ne kadar kontrol eder ve sağlıklı beslenme kurallarını sürdürürsek, zaman içinde ve zaman geçtikçe o kadar sağlıklı ve formda olabiliriz. Yemek yemek çok zevkli, eğlenceli bir faaliyet. Herkes yemek yemeyi sever. Bu, o kişinin normal ve sağlıklı bir insan olduğunun garantisidir. Teorik olarak ve pratikte harcadığımızdan fazla enerji alırsak kilolanırız. Bu gayet doğal ve sağlıklı bir durumdur. Ancak beslenmek öyle güzel, öyle keyifli bir faaliyet ki, başlayınca bitirememek, frene basamamak, yemek yemekte süreklilik, sonunu getirememek, her zaman bir şeyler atıştırma ihtiyacı duymak gibi süreçler, hepimizin başına gelebiliyor. Ve sonuçta sıkıntı yaratan fazla kilolarla başbaşa kalabiliyoruz. Sizlere Şeker Bayramı’nda kilo aldırmayacak, hatta kilo vermenize destek sağlayacak abur cuburları sunmak istiyorum.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017