Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kim Marketten Askıda Kumanya Kampanyası

İtalyanların dünyaca meşhur askıda kahve uygulaması Türkiye'de Kim Marketler Zinciri tarafından Ramazan yardım kampanyasına uyarlandı.
Kim Marketten Askıda Kumanya Kampanyası
‘İyilikte KİM’in payı var’ sloganıyla yola çıkan Kim Market, toplanan yardımları noter huzurunda Kimse Yok mu, Yardım Eli, Cansuyu ve Veren El gibi derneklere ulaştıracak. Bu dernekler aracılığıyla da yardımlar dar gelirli ailelere ulaştırılacak. Her 100 yardım paketinde 3 paket ile KİM Marketler Zinciri’nin de katkıda bulunacağını anlatan Genel Müdür Hamit Akçay, “Hedefimiz 5 bin yardım paketine aracılık ederek bu alanda faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarına destek olmak. Komşumuz açken tok yatmamak inancından yola çıkarak çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik” şeklinde konuştu.

Marmara Bölgesi’nde 62 şubesi ile hizmet veren KİM Marketler Zinciri, Ramazan ayı boyunca ‘İyilikte Kim’in payı var’ isimli yardım kampanyasına öncülük edecek. Başlatılan kampanya ile ‘askıda kumanya’ ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Mağazalarda 24.90, 34.90 ve 49.90 TL olmak üzere 3 farklı fiyatta Ramazan paketi hazırladıklarını söyleyen Akçay, “Tüketici bunlardan istediğini satın alıyor. Satın aldığı paket karşılığında bağış fişi alıyor ve hangi kurum vasıtası ile bağış yapmak istiyorsa onu işaretliyor ve bizim sandığımıza atıyor. Biz o sandığı noter huzurunda her on günde bir açacağız. Kimse Yok Mu, Yardım Eli, Can Suyu ve Veren El gibi derneklerden hangisine bağışlamak istemişse o kuruluşların görevlilerinin de katılımı ile kendilerine bu yardımlar teslim edilecek. Bağışlayana bu aracı kurumlar mesaj gönderiyor. Biz de KİM Marketler Zinciri olarak her yüz kumanyaya karşılık üç kumanyayı bu kurumlara bağışlıyoruz. Taşıma, koordine gibi işleri de biz yapıyoruz. Kampanyamız Ramazan sonuna kadar devam edecek. Yardım paketinde 5 bin hedefine ulaşıp Yaklaşık 200 bin TL’lik bir yardım köprüsü kurmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017