Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kış Hamileleri İçin Bağışıklık Güçlendirmenin Yolları

Kış ayları her zaman hem sağlıklı bireyleri hem de hamile olan anneleri biraz ürkütmüştür. Çünkü bu dönemde çok kilo alınır, mevsim değişikliğine bağlı duygu durumu depresyon eşliğinde değişir ve yemek yeme tetiklenir.
Kış Hamileleri İçin Bağışıklık Güçlendirmenin Yolları
Kış ayını rahat geçirmek açısında bu dönemde hamile kalan anne adaylarına bağışıklık sistemini güçlendirecek önerileri pratik uygulanacak şekilde vermek tam yerinde olacaktır. Klinik beslenme uzmanlarının önerisi daha fazla sebze ve meyveyi dolaplarınıza doldurmanız yönünde olacaktır. İşte sebze meyveler ve kış ayına yönelik merak ettiğiniz beslenme önerileri…

Sebzeler ve Meyveler

Vitaminler ve minareler bakımından zengindir.

Büyüme ve gelişmede yardımcı deri, göz, diş ve diş eti sağlığını koruyuculardırlar. Ayrıca hastalıklara karşı direncin oluşumunda etkindirler.

Doygunluk hissi vermeleri, bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olmaları sayesinde vücut ağırlığı denetiminde de faydalıdırlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017